КОНКУРСНИЙ ФОТОКВЕСТ "ДИВОВИЖА ПОРУЧ!"

УВАГА – КОНКУРС!!!

ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У ФОТОКВЕСТІ ПО КИЄВУ ТА ВИГРАЙ АБОНЕМЕНТ НА АНГЛІЙСЬКІ РОЗМОВНІ КЛУБИ НА МІСЯЦЬ!

Якщо тобі подобається ідея цікаво провести час зі своїми друзями, пізнати своє місто, і, як результат, отримати безкоштовний абонемент на англійські розмовні клуби від центру іноземних мов «Art Translation», тоді - ласкаво просимо на Фотоквест "Дивовижа поруч!".

Фотоквест відбудеться 1 листопада 2014 року, в суботу.

зол ворот1

О 14:45 год. всі зареєстровані команди збираються біля виходу з метро Золоті Ворота та отримують завдання і відповіді на всі запитання. Хто запізниться – не буде мати змоги задати запитання.

О 15:00 починається квест, кожна команда матиме 2 години на виконання завдань по створенню веселих фото біля різноманітних цікавинок Києва. Кінцевим пунктом кожної команди є офіс організаторів квесту (центр іноземних мов «Art Translation» на вул. Горького 84, офіс 18, метро Олімпійська), де їх фотографії перекидаються на комп’ютер організаторів (до кожного фотографуючого пристрою потрібен кабель під’єднання до ПК).

Фотографії всіх учасників будуть викладені в групі CoffeEnglish Club до півночі цього ж дня.

Оголошення переможців та офіційне вручення призу – безкоштовного абонементу на місяць англійських розмовних клубів від центру іноземних мов «Art Translation» - відбудеться наступного дня, в неділю, 2 листопада, на тому ж місці і в той же час, де і коли розпочинався фотоквест (о 15.00 біля Золотих Воріт). Ввечері того ж дня офіційні результати з’являться в групі CoffeEnglish Club.

Команду переможця обирають організатори квеcту за результатами завдань, їх рішення оскарженню не підлягає.

гидАле у нас ще одна гарна новина! У якості заохочувального призу всі учасники фотоквесту (навіть друзі-фотографи, що допомагатимуть командам фотографуватися) матимуть змогу безкоштовно відвідати екскурсію українською мовою від центру іноземних мов «Art Translation» під назвою «Дивовижа поруч», оригінальною вартістю 50 грн./чол. і матимуть змогу побачити ті із завдань фотоквесту, які не змогли знайти самостійно;), а також просто дізнатися більше про наше чарівне місто Київ, та пізнати його краще. Ви також зможете запросити на цю екскурсію своїх родичів або друзів всього за 20 грн./чол.

Для участі у фотоквесті потрібно:

сова1. Сформувати команду з 3 учасників (+ придумати назву команди, + визначити капітана команди, + символіка за бажанням) і один фотоапарат/або інший фотографуючий пристрій + кабель для передачі фотографій на ПК+ можливість виходу в інтернет + мапу Києва.
2. Зареєструвати команду на фотоквест. Реєстрація коштує 60 грн. з команди.

АЛЕ можна отримати безкоштовну реєстрацію, виконавши декілька умов:

friends1✔ вся команда (три людини) повинна бути учасниками нашої группи CoffeEnglish Club.

✔вся команда (три людини) повинна зробити репост цього запису собі на сторінку зі словами: «Я беру участь у фотоквесті» або «Я участвую в фотоквесте!». (Якщо хтось з членів команди не виконав всі умови – реєстрація для команди залишається платною: 60 грн.;)) Тому будьте уважні!

✔ Повідомити організаторів квесту про виконані умови приватним повідомленням або зателефонувавши, до 31 жовтня до 17:00 (після 17.00 реєстрація закривається і інші заявки на участь не приймаються). У повідомленні необхідно вказати назву команди, ПІБ всіх учасників, та контактний телефон капітана команди.

В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ СУТЬ ФОТОКВЕСТУ

Всі команди на старті отримують однаковий перелік завдань. Старт у всіх команд відбувається в один і той же час, з одного і того ж місця. Маршрут проходження завдань, а також порядок і кількість виконаних завдань кожна команда визначає для себе самостійно. Завдання досить складні, тому дозволяється користуватись інтернетом, мапами та дзвінками до друзів;)

ПРАВИЛА УЧАСТІ

• Всі завдання повинні бути зроблені в період між стартом і фінішем, рамки яких будуть прописані в переліку завдань до даного квесту і вручені командам на початку квесту.

селфи*На всіх фотографіях мають бути присутніми всі три учасники команди (тобто, вам необхідно буде просити перехожих сфотографувати вас або мати з собою друга, який буде вас фотографувати, але не вважатиметься учасником квесту).

*Команді не дозволяється розділятись. Учасники однієї команди мають разом пройти весь маршрут і не загубитись.

• Переможцем фотоквесту вважається команда з найбільшою кількістю фото-відповідей на завдання. Завдання вважаються виконаними лише у тому разі, коли на фотознімку присутня вся команда і фотографія відповідає умовам завдання.

english club1• ПРИЗ: команда-переможець з трьох осіб отримає безкоштовний абонемент (на місяць: з 3 листопада по 3 грудня (включно) 2014 року) на всі діючі в цей період англійські розмовні клуби (книжковий, дискусійний, вечір ігор+додаткові) від центру іноземних мов «Art Translation», тобто зможе безкоштовно 4 тижні відвідувати мінімум 3 клуби щотижня (3 постійних та декілька додаткових).

ежикkot bajun kiev• а також ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ ПРИЗ: всі учасники фотоквесту (навіть друзі-фотографи, що допомагатимуть командам фотографуватися) матимуть змогу 2 листопада одразу після оголошення переможців та вручення головного призу, безкоштовно відвідати екскурсію українською мовою від центру іноземних мов «Art Translation» під назвою «Дивовижа поруч», оригінальною вартістю 50 грн./чол., і матимуть змогу побачити ті із завдань фотоквесту, які не змогли знайти самостійно;), а також просто дізнатися більше про наше чарівне місто Київ, та пізнати його краще. Ви також зможете запросити на цю екскурсію своїх родичів або друзів всього за 20 грн./чол. Не прогавте таку можливість!

Отже, 1 листопада, в суботу, зустрічаємось біля метро Золоті ворота в 14:45, о 15:00 розпочинається фотоквест для всіх зареєстрованих команд.

507133 w 300Команди з виконаними завданнями завершують квест в офісі центру іноземних мов «Art Translation» на вул. Горького 84, оф.18. Ми вас чекатимемо з 17:30 до 17:45. Якщо команда приїде після 17:45, вона автоматично програє.

Отже, реєструйтеся швидше!

Пригоди чекають!

Let’s have fun!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить